0312 419 95 61 gurkoktercume06@gmail.com

 

Tercüme Hizmetleri

Tercüme büromuz ve deneyimli çalışanları, yılların getirdiği tecrübe sayesinde çeviri konusunda uzmanlığını kanıtlamış bir kuruluştur. İşimiz, dünyanın neresinde olursanız olun siz müşterilerimize “Kaliteli Çeviri” hizmetleri sağlayabilmektir. Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla; eğitimli, tecrübeli ve çağdaş bir kadroya ve de sizlere en iyi şekilde hizmet etmemize olanak sağlayacak güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş bir altyapıya sahibiz. Kalite ve gizliliğin önceliklerimizin arasında olduğunu bildirirken, sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten onur duyacağımızı belirtmek de isteriz.


Noter Onaylı Tercüme

  • Tercüme Büroları Ankara olarak noter onayı gerektiren Vekaletnameler, Mahkeme Evrakları, Diploma ve Akademik Derece Belgeleri gibi evraklar için noter tasdikli tercüme hizmeti vermekteyiz. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman ve noter zaptı bulunan tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilmektedir.

Teknik Tercüme

  • Ankara Tercüme Bürosu başta Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik gibi alanlarda yer alan Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmekte olan teknik tercüme alanında da profesyonel çözümler üretmektedir. Teknik tercümede esas olan çevrilecek konu alanı hakkında bilgi sahibi olmak, bu alanda sözcük, düşünce ve yöntem düzeyinde araştırma yapmayı sağlayacak kaynak ve terminoloji birikimine sahip olmaktır.

Akademik Tercüme

  • Tercüme Bürosu Ankara sizlere genellikle akademik araştırmalarda ve yüksek lisans/doktora tezlerinde ihtiyaç duyulan akademik tercüme hizmetlerinde de destek vermektedir. Tercüme büromuz uzun yıllar boyunca süren çalışmalarınızın ne denli öneme sahip olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, çalışmalarınızı hazırlarken göstermiş olduğunuz emeğe saygı duymakta ve de gerçekleştirmekte olduğumuz çevirilerde de en az sizin kadar özen göstermekteyiz.

Medikal ve Tıbbi Tercüme

  • Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon çevirileridir. Ecza ürünleri, tıbbi ve medikal cihazlar, bitkisel ve organik ürünlere ait formül, şema, kullanım kılavuzu ya da içerik metin ve dökümanları bu kapsamda tercüme edilmektedir. Bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız sayesinde çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.

Deşifre (Transkripsiyon)

  • Video deşifre işlemi, video ve ses kayıtlarının tercüman tarafından dinlenerek metin hale getirilmesi ve de sonrasında istenilen dile çevrilmesi işlemidir. Özellikle az bilinen dillerdeki videolara alt yazı tercümesi eklenmesi durumlarında ihtiyaç duyulur. Bazen not tutmanın zor olduğu ortamlarda not tutmak yerine, ses kayıt cihazı ile kayıt alınır. Bu kayıtlar dinlenerek metin haline getirilir ve alanında uzman tercümanlarca istenilen dile çevrilir.

Tercüme Büroları Ankara olarak sizlere her dilde ve konuda (film, belgesel, konferans, reklam, tanıtım, toplantı, seminer, reklam, tanıtım, promosyon, film, belgesel) kaset, CD, VCD, DVD veya DIVX formatında kaydedilmiş içeriklere yönelik deşifre hizmeti vermekteyiz. Video deşifre işlemine yönelik talepleriniz için bizlere gurkoktercume06@gmail.com mail adresi üzerinden ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Apostil Tasdik Şerhli Tercüme

Apostil, bir belgenin gerçekliğinin tasdik edilerek başka bir ülkede resmi olarak kullanılmasını olanak sağlayan bir belge onay sistemidir. Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetleri sonrasında dilerseniz Apostil tasdik işlemlerinize de destek olabiliriz.

Konsolosluk ve Dışişleri Tasdik İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri tasdik işlemleriniz için de sizlere profesyonel destek hizmeti sunmakta olan şirketimiz, dilerseniz apostilli ya da dış işleri bakanlığı onayına ihtiyaç duyan her türlü belgenizin de takip işlemlerini adınıza yürütmektedir.

Ankara tercüme büroları her türlü teknik, hukuki, medikal, akademik ve benzeri metinlerde bünyemizde yer alan profesyonel yeminli tercümanlarımız ile, yeminli ve noter onaylı tercüme, çeviri, lokalizasyon ve deşifre hizmetleri sunmaktadır. Başta Kızılay ve civarında olmak üzere İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Danca, Makedonca, Estonca, Bulgarca, Hollandaca, Bulgarca, Yunanca, Romence, Arnavutça, Sırpça, Azerice, Boşnakça, Özbekçe, Çekçe, Kazakça, Fince, İbranice, İsveççe, Macarca, Norveççe, Korece, Latince, Kürtçe ve Polonyaca (lehçe), Portekizce, Osmanlıca, Slovence, Ukraynaca ve Urduca dillerinde çeviri hizmetleri sunmakta olan tercüme büroları ankara, sunduğu kaliteli hizmet ile ankara’daki tercüme büroları arasında önemli bir yer edinmiştir.

Tercüme büroları ankara Kızılay, Mamak, Sincan, Ostim, Polatlı ve Çankaya ilçelerinde olmak üzere transkript, nüfus kağıdı, evlilik belgesi, bekarlık senedi, nüfus kayıt örneği, ehliyet, tapu ve banka kredi belgeleri için başta Kızılay, Mamak, Sincan, Ostim, Polatlı ve Çankaya ilçelerinde olmak üzere, sizlere İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Danca, Makedonca, Estonca, Bulgarca, Hollandaca, Bulgarca, Yunanca, Romence, Arnavutça, Sırpça, Azerice, Boşnakça, Özbekçe, Çekçe, Kazakça, Fince, İbranice, İsveççe, Macarca, Norveççe, Korece, Latince, Kürtçe ve Polonyaca, Portekizce, Osmanlıca, Slovence, Ukraynaca ve Urduca dillerinde çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız.

Ankara’daki tercüme bürolarından fiyat ve kalite yönünden bir çok artısı bulunan, tercüme büroları ankara Kızılay, mahkeme kararları, ihtarname, bayilik sözleşmesi, hukuki yazışmalar, AB içtihatleri, yönetmelik ve kuruluş ihbarname, vasiyetnameler, belgeleri, şirket sözleşmeleri, patentler distribütörlük sözleşmesi, ve benzeri konularda Kızılay, Mamak, Sincan, Ostim, Polatlı ve Çankaya ilçelerinde olmak üzere, sizlere başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Danca, Makedonca, Estonca, Bulgarca, Hollandaca, Bulgarca, Yunanca, Romence, Arnavutça, Sırpça, Azerice, Boşnakça, Özbekçe, Çekçe, Kazakça, Fince, İbranice, İsveççe, Macarca, Norveççe, Korece, Latince, Kürtçe ve Polonyaca, Portekizce, Osmanlıca, Slovence, Ukraynaca ve Urduca dillerinde hizmet vermektedir.

Ankara tercümanlık ofisleri tarafından sunmakta olduğumuz hizmetler arasında Katalog, Broşür, Kitap, Dergi, roman, edebi eserler, hikaye, şiir, sanat, spor ve benzeri bir çok alan ile birlikte, medikal olarak nitelendirilen, ecza ürünleri, tıbbi ve medikal aletler, bitkisel ve organik ürünlere ilişkin onay belgeleri, kılavuzlar, tanıtım broşürleri ve benzeri bir çok alanda sizlere profesyonel Mamak, Sincan, Ostim, Polatlı ve Çankaya ilçelerinde olmak üzere, sizlere başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Danca, Makedonca, Estonca, Bulgarca, Hollandaca, Bulgarca, Yunanca, Romence, Arnavutça, Sırpça, Azerice, Boşnakça, Özbekçe, Çekçe, Kazakça, Fince, İbranice, İsveççe, Macarca, Norveççe, Korece, Latince, Kürtçe ve Polonyaca, Portekizce, Osmanlıca, Slovence, Ukraynaca ve Urduca dillerinde çeviri ve yerelleştirme hizmeti sunmaktadır. Ankara tercümanlık fiyatları ile ilgili almak istediğiniz her türlü bilgi için çeviri büromuza dosyalarınızı göndererek, ankara ilinde uygulamış olduğumuz çeviri ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilir, ankara’daki noter çeviri onay ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın...

Gürkök Tercüme Eğitim Dil Kursları Organizasyon San.ve Tic. Ltd. Şti.

📌  Adres
Mithatpaşa Caddesi İnal İşhanı No: 31/4 (Ankara 15. Noterliği Karşısı) Kızılay ANKARA

📩  E-posta
gurkoktercume06@gmail.com

📱  Telefon
+90 312 419 95 61 ya da +90 543 601 19 57