0312 419 95 61 gurkoktercume06@gmail.com

Tercüme Bürosu Etimesgut

Etimesgut Bölgesi’ne Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri… Hemen WhatsApp ile dosyanızı gönderebilir ya da haritada bul seçeneği ile ofisimize uğrayabilirsiniz.

kızılay#ankara#tercüme#büroları#çeviri#bürosu#noter#onaylı#yeminli#tercüman

Hızlı WhatsApp Hattı

Hizmetlerimiz

Noter Onaylı Tercüme

Tüm Resmi Dünya Dillerinde Noter Onaylı Tercüme

Yeminli Tercüme

72 Dilde Hızlı, Kaliteli, Uygun Fiyatlı Yeminli Tercüme

Teknik Tercüme

İnşaat, Makine ve Diğer Alanlarda Profesyonel Tercüme

Akademik Tercüme

Akademik Eğitim ve Çalışmalara Yönelik Kaliteli Tercüme

Ankara yeminli tercüme bürosu sizlere Ankara Etimesgut bölgesine hizmet sunan tercüme bürosu aracılığı ile her türlü teknik, hukuki, medikal, akademik ve benzeri metinlerde yeminli ya da noter onaylı çeviri hizmetleri sunmaktadır. Etimesgut noter onaylı tercüme çeviri bürosu olarak Ankara’nın tüm bölgelerinde vekaletnameler, denizcilik sözleşmeleri, kira kontratları, satış ve alış sözleşmeleri, nüfus cüzdanı, pasaport, diploma, evlilik cüzdanı, vasiyetname ve benzeri evraklar için uzman yeminli tercümanlarımız ile çeviri ve tercüme hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca, noter onayı gerektiren her türlü evrak ve dosya tercümesi için sizlere Ankara’nın tüm ilçelerinde yeminli tercüme hizmetleri de vermekteyiz. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilir. Ankara Yeminli Tercüme Bürosu olarak, deneyimli kadromuz ve ekonomik tercüme fiyatlarımız ile sizlere kaliteli yeminli tercüme çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Noter Onaylı Tercüme, diğer alan çevirilerine göreceli olarak daha fazla incelik taşıyan, en küçük bir hata ya da anlam değişiminde büyük sorunlara neden olabilecek çeviri türüdür. Noter Onaylı Tercüme için esas olan, çevirinin yalnızca hukuk alanında deneyim kazanmış tercümanlar tarafından yapılması olup, tercüme esnasında literatürde kullanılan tüm terimlerin doğru ve asıllarına uygun şekilde ele alınması gerekmektedir. Akademik çeviri alanında uzman tercümanlarımız ile gerçekleştirilmekte, teslim öncesinde terminoloji ve içerik bakımından kontrol edilmektedir.

Çeviri Dilleri Türkçe-İngilizce, Türkçe-İspanyolca, Türkçe-Almanca, Türkçe-Fransızca, Türkçe-İtalyanca, Türkçe-Portekizce, Türkçe-Fince, Türkçe-Farsça, Türkçe-Rusça, Türkçe-Arapça, Türkçe-Slovence, Türkçe-Slovakça, Türkçe-Bulgarca, Türkçe-Çince, Türkçe-Japonca, Türkçe-Danca, Türkçe-Flemenkçe, Türkçe-İbranice, Türkçe-İsveççe, Türkçe-Ukraynaca, Türkçe-Vietnamca, Türkçe-Romence, Türkçe-Macarca, Türkçe-Norveççe

Tercüme Büroları Ankara, sizlere Ankara’nın başta Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçeleri olmak üzere, tüm Ankara sınırları dahilinde noter onaylı, yeminli tercüme ve tercümanlık hizmetleri sunan Ankara Tercüme Bürosu, başta mahkeme kararları, kullanım kılavuzu çevirisi, makine çevirileri, mühendislik çevirileri, medikal çeviri, klinik araştırma raporları, tıbbi makale çevirileri, ilaç ruhsat çevirisi, tıbbi cihaz çevirisi, hukuk çevirisi, sözleşme çevirisi, finans çevirisi, noter tasdik olmak üzere, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Fince, Farsça, Rusça, Arapça, Slovence, Slovakça, Bulgarca, Çince, Danca, Flemenkçe, İbranice, İsveççe, Ukraynaca, Vietnamca, Romence, Norveççe, Macarca, Korece, Japonca, Lehçe, Yunanca, Tayca dillerinde uygun çeviri fiyatları ile profesyonel tercüme hizmeti tedarik etmektedir.

Anahtar kelimeler tercüme büroları ankara, ankara tercüme büroları, tercüme bürosu ankara, yeminli tercüman ankara, ankara yeminli tercüme, noter tasdik ücretleri, noter yeminli tercüman, yeminli çeviri, tercümanlık ofisi, tercümanlık bürosu, ankara tercümanlık bürosu, ankara tercümanlık ofisi, tercümanlık ofisleri ankara, tercümanlık ofisi ankara, ankaradaki tercüme büroları, ankara etimesgut tercüme bürosu, tercüme bürosu, yeminli tercüme ankara, yeminli tercüme bürosu ankara, yeminli tercüme büroları ankara, noter onaylı tercüme, dışişleri tasdik işlemleri, ankara tercume buroları, tercüme büroları, yeminli tercüme bürosu, yeminli tercüme büroları, noter onaylı tercüme bürosu, noter onaylı tercüme büroları, online tercüme bürosu, online tercüme büroları, tercüme bürosu fiyatları, uygun tercüme bürosu, uygun fiyatlı tercüme bürosu

etimesgut tercüme, etimesgut çeviri, etimesgut tercüme bürosu, etimesgut tercüme büroları, etimesgut çeviri büroları, çeviri bürosu etimesgut, etimesgut tercümanlık büroları, etimesgut yeminli tercüme, yeminli tercüme bürosu etimesgut, etimesgut yeminli tercüme büroları, etimesgut yeminli tercümanlık büroları, etimesgut tercüme merkezi, tercüme büroları, etimesgut noter onaylı tercüme, etimesgut çeviri bürosu

Dijital ortamların yaygınlaşmasıyla birlikte websiteleri vazgeçilmez iletişim araçları haline geldiler. Günümüz küresel dünyasında yalnızca kendi pazarları ile yetinmek istemeyen kuruluşlar, ürünlerini ve de en önemlisi kendileri hakkında sunmak istedikleri tüm bilgi ve deneyimlerini, websiteleri aracılığıyla tüm dünya ile paylaşmaya başladılar. Bu doğrultuda websitelerini hedef kitlelere yönelik şekilde yerelleştiren şirketler, uluslararası müşteri potansiyellerini, buna paralel olarak da kazançlarını ve tanınırlıklarını artırdılar. Tercüme Bürosu Ankara sizlere lokalizasyon desteği ve website tercüme hizmetleri ile bu alanda hizmet tedarik etmektedir.

Ses ve Video deşifre işlemi, video ve ses kayıtlarının tercüman tarafından dinlenerek metin hale getirilmesi ve de sonrasında istenilen dile çevrilmesi işlemidir. Teknik çeviri daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Kimya ve Kozmetik gibi alanlarda yer alan Kullanım Kılavuzu, Teknik Çizelgeler, Kurulum, Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. Ankara Tercüme Bürosu olarak sizlere profesyonel yeminli tercüman kadromuz ile teknik çeviri tercüme hizmetleri vermekteyiz. Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon, yazılım, cihaz, ilaç ya da ilgili müfredatların çevirisidir.

Çeviri Dilleri İngilizce-Türkçe, İspanyolca-Türkçe, Almanca-Türkçe, Fransızca-Türkçe, İtalyanca-Türkçe, Portekizce-Türkçe, Fince-Türkçe, Farsça-Türkçe, Rusça-Türkçe, Arapça-Türkçe, Slovence-Türkçe, Slovakça-Türkçe, Bulgarca-Türkçe, Çince-Türkçe, Danca-Türkçe, Flemenkçe-Türkçe, İbranice-Türkçe, İsveççe-Türkçe, Ukraynaca-Türkçe, Vietnamca-Türkçe, Romence-Türkçe, Norveççe-Türkçe, Macarca-Türkçe, Korece-Türkçe, Japonca-Türkçe, Lehçe-Türkçe, Yunanca-Türkçe, Tayca-Türkçe

Türlü zorluklardaki teknik ve hukuki metinlerden, akademik yayınlara, medikal içerik ve yazılımlardan, noter onayı gerektiren dökümanlarınıza dek hemen hemen her alanda biz varız. Başta İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça olmak üzere, sizlere dünyanın 72 dilinde profesyonel çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sunmaktayız.

TELEFON

+90 312 419 95 61 ve +90 545 889 86 00 

E-POSTA

gurkoktercume06@gmail.com

ADRES

Mithatpaşa Caddesi İnal İşhanı 31/4 Kızılay,  Ankara 15. Noterliği Yanı

 

Kurulduğu günden beri kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri tedarik etmekte olan şirketimiz, size özel linguistik çözümler ile her an yanınızda. Ücretsiz teklif almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.